Zlewozmywaki

Trudno wyobrazić sobie funkcjonalną kuchnię bez zlewozmywaka. Jednak żeby spełniał on swoją funkcję, powinien być dopasowany do rozmiarów pomieszczenia, liczby domowników, a także stylu wnętrza. Dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór modeli w różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu możesz wybrać idealny zlewozmywak do swojej kuchni i stworzyć komfortowe miejsce do przyrządzania posiłków.

 

Nowoczesne zlewozmywaki – jakie są dostępne?

Oferujemy zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe.

Zlewozmywaki jednokomorowe sprawdzą się w niewielkich kuchniach, w których istotny jest każdy centymetr wolnej przestrzeni roboczej. Są one dostępne w wersji z ociekaczem, na który można wygodnie odłożyć naczynia, i bez niego.

Zlewozmywaki dwukomorowe są idealne do dużych pomieszczeń, w których zastosowano długi blat roboczy. Takie modele sprawdzą się również w przypadku braku zmywarki. Dzięki dwóm komorom można jednocześnie myć i płukać naczynia.

W ofercie znajdziesz także zlewozmywaki do pomieszczenia gospodarczego. Sprawdzą się doskonale np. do czyszczenia obuwia roboczego, doniczek czy narzędzi ogrodniczych.

 

Sprawdź także baterie kuchenne i młynki do rozdrabniania odpadów, aby kompleksowo wyposażyć swoją kuchnię. 

 

  • Show Sidebar

Jest 648 produktów.

Aktywne filtry