Rolety

Jeśli potrzebujesz nieco prywatności, ale nie lubisz klasycznych zasłon i firan, zdecyduj się na rolety! To praktyczne akcesoria, za pomocą których można osłonić wyłącznie szybę i ochronić się przed spojrzeniami sąsiadów. Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa i spokój, który jest potrzebny zwłaszcza w nocy.

Rolety świetnie sprawdzają się także jako ochrona przed nadmiarem światła. Gruby materiał ograniczy ilość promieni słonecznych, które wnikają do środka, więc pomieszczenie nie będzie nagrzewać się zbyt szybko.

 

Rolety – jakie są dostępne?

Oferujemy dwa rodzaje rolet, które różnią się budową. Dostępne są modele:

      zaciemniające – są wykonane z tkaniny blackout, która „odcina” źródło światła. Dzięki temu ani blask lamp, ani promienie słońca nie będą Cię budzić;

      dzień-noc – składają się z dwóch warstw materiału, dzięki czemu można zdecydować, jak dużo światła ma wnikać do środka. Doskonałe do bardzo nasłonecznionych pomieszczeń.

Rolety montuje się metodą bezinwazyjną na ramę okienną, więc można je zainstalować nawet w wynajmowanym mieszkaniu.

 

Zachęcamy także do sprawdzenia naszej oferty gotowych zasłon i firan. Razem z roletami stworzysz przy ich pomocy kompletną dekorację okienną, która będzie funkcjonalna i bardzo elegancka.

  • Show Sidebar

Jest 19 produktów.

Aktywne filtry