Prześcieradła

Czy wiesz, że na komfort snu mają wpływ nie tylko materac czy pościel, ale także prześcieradło? Ten element posłania powinien być wykonany z przyjemnych materiałów – takich, które nie podrażniają delikatnej skóry i zapewniają przyjemność wypoczynku przez całą noc. Znajdziesz je w naszym sklepie.

 

Prześcieradła są bardzo praktyczne. Pomagają utrzymać powierzchnię materaca w czystości. Dzięki nim żadne zabrudzenia, pot czy martwy naskórek nie wnikają w niego. Pozostają na prześcieradle, które można łatwo wyprać. Nie ma zatem ryzyka, że w środku zaczną rozwijać się groźne dla zdrowia drobnoustroje. Ma to duże znaczenie dla Twojego zdrowia.

 

Prześcieradło na łóżko – jakie wybrać?

Prześcieradło powinno być w tym samym rozmiarze co materac. Inaczej będzie się zwijać i zacznie Cię gnieść, np. w plecy czy nogi.

Jeśli zdecydujesz się na zakup modeli na gumce, weź pod uwagę także wysokość powierzchni do spania. Zbyt płytkie prześcieradło będzie trudno naciągnąć na cały materac. Ponadto może nie pokryć całej powierzchni, przez co nie spełni swojego zadania.

 

Zachęcamy do zapoznania się także z naszymi propozycjami pościeli i poduszek. Sprawdź.

 

  • Show Sidebar

Jest 284 produktów.

Aktywne filtry

Prześcieradło z satyny... Prześcieradło z satyny...
  • NIEDOSTĘPNY

Prześcieradło z satyny bawełnianej z gumką

88,54 zł
Komfortowe, pozwalające skórze oddychać prześcieradło z miękkiej makosatyny bawełnianej. Wszyta w krawędzie gumka zabezpiecza prześcieradło przed zsunięciem. szerokość: 160 cm, długość: 200 , wys.30 cm, kolor: popielaty, Gramatura: 125 GSM, Skład: satyna 100% bawełna