Prysznice

Prysznic to doskonała alternatywa dla wanny. Pozwala szybko się umyć, a przy tym zmniejszyć zużycie wody i rachunki za media. Ponadto wysokie ścianki, które otaczają przestrzeń kąpielową, zapobiegają rozchlapywaniu się wody na całe pomieszczenie. Ułatwia to utrzymanie łazienki w czystości.

Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na montaż prysznica. Ty również chcesz zainstalować go w domu? Skorzystaj z naszej oferty i skompletuj wszystkie niezbędne elementy.

 

Prysznice – co oferujemy?

Zapewniamy kompleksowe wyposażenie do montażu prysznica. Znajdziesz u nas gotowe zestawy do montażu natynkowego i podtynkowego, które zawierają wszystkie niezbędne elementy.

Możesz także kupić pojedyncze akcesoria, m.in. baterie, wylewki, słuchawki, węże, drążki prysznicowe czy deszczownice. Dzięki temu łatwo wymienisz uszkodzone akcesoria bez konieczności kupowania całego zestawu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi propozycjami wyposażenia do łazienki i zamówienia wszystkiego, co potrzebne do urządzenia tego pomieszczenia.

  • Show Sidebar

Jest 406 produktów.

Aktywne filtry