Poduszki

Trudno wyobrazić sobie dobrze przespaną noc bez wygodnej, miękkiej poduszki pod głową. To akcesorium stanowi podstawę zdrowego wypoczynku! Dlatego poduszek nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie.

Oferujemy modele wykonane z elastycznych, przyjemnych w dotyku materiałów. Są one dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu poduszki mogą służyć nie tylko podczas snu, ale także pełnić funkcję dekoracyjną w sypialni bądź salonie. Wybór zależy od Twojego pomysłu na aranżację wnętrza!

 

Poduszki – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Poduszki to często zakup na lata. Dlatego, zanim zdecydujesz się na jeden z modeli, sprawdź:

      wypełnienie – jeśli jesteś alergikiem, zadbaj, żeby w środku poduszki znalazł się lekki materiał, który nie absorbuje wilgoci i może być prany w pralce. Dzięki temu będzie można łatwo utrzymać akcesoria w czystości. To zapobiegnie rozwojowi patogenów;

      pokrycie – powinno być wykonane z porządnych materiałów, np. mieszanki bawełny i poliestru. Taka tkanina nie deformuje się pomimo częstego użytkowania, a jednocześnie jest oddychająca i przyjemna w dotyku.

 

Nie zapomnij o dobraniu do poduszek odpowiednich poszewek. Najlepiej, jeśli będą pasować do pozostałej pościeli. W ten sposób stworzysz spójną dekorację łóżka bądź kanapy.

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz