Patery

Chcesz podać ciasto lub owoce w elegancki sposób? Aby móc to zrobić, potrzebujesz stylowej patery. Ciekawe propozycje znajdziesz w naszym asortymencie. Oferujemy nowoczesną i klasyczną ceramikę. Jest funkcjonalna, a przy tym świetnie prezentuje się na stole.

Zaletą patery jest nóżka, dzięki której naczynie zajmuje mniej miejsca na stole niż klasyczny talerz. W rezultacie zmieści się na nim więcej smakołyków.

 

Patery – co można podać?

Patery można używać nie tylko przy okazji ważnych uroczystości, ale także na co dzień. Świetnie będą się na niej prezentować cukierki, wypieki, owoce.

Na paterze można także umieścić:

      świece w połączeniu ze sztucznymi kwiatami i naturalnymi dekoracjami, np. szyszkami lub gałązkami drzew iglastych – to świetna dekoracja stołu na święta;

      biżuterię – patera pozwoli wspaniale wyeksponować kolczyki, naszyjniki czy pierścionki. Taka dekoracja ciekawie będzie wyglądać umieszczona w sypialni.

 

Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi dodatkami do salonu w naszej ofercie, np. wazonami i świecznikami. Skompletuj ciekawy zestaw, który urozmaici wnętrze Twojego domu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz