Okapy kuchenne

Gotowanie nieodłącznie wiąże się z parą wodną, pryskającym tłuszczem i intensywnymi zapachami. Zabrudzenia osiadają na powierzchni ścian i zabudowy, wilgoć wnika w meble, a aromaty unoszą się po całym domu. Jak temu zapobiec? Rozwiązaniem jest zakup porządnego okapu kuchennego.

To jedno z podstawowych urządzeń, które warto używać podczas gotowania. Składa się z wiatraka, który wciąga powietrze, i filtra, który je oczyszcza. Dzięki jego działaniu do pomieszczenia lub na zewnątrz (w zależności od budowy okapu) trafia czyste powietrze.

 

Okapy kuchenne – jakie są dostępne?

Oferujemy dwa rodzaje okapów kuchennych:

● do zabudowy, które umieszcza się w wiszącej szafce nad kuchenką. Dzięki temu są praktycznie niewidoczne dla otoczenia, co pozwala utrzymać estetykę kuchni;

wiszące, które wyglądają lekko i bardzo nowocześnie. Świetnie pasują np. do wnętrza, w którym zamiast górnych szafek są półki.

Przed wybraniem okapu sprawdź sposób jego montażu. W naszym asortymencie znajdziesz modele, które trzeba podłączyć do szybu wentylacyjnego i takie, którego tego nie wymagają.

 

Zdecyduj się na okap i chroń wyposażenie kuchni przed zabrudzeniami i wilgocią. Zachęcamy do zapoznania się również z licznymi dekoracjami kuchennymi, np. obrusami czy podkładkami, które odmienią aranżację.

  • Show Sidebar

Jest 7 produktów.

Aktywne filtry