Karnisze metalowe fi 19

Karnisze

 

Karnisze to niezbędny element wyposażenia, jeśli chcesz udekorować okno zasłonami i firankami. Jednak mogą one być nie tylko praktycznym, niewidocznym dodatkiem, ale także ozdobą wnętrza. Wystarczy tylko wybrać model z eleganckimi gałeczkami na końcu.

Oferowane przez nas modele są wykonane z solidnych materiałów, które wytrzymają duże obciążenie. Dzięki temu Twój nowy karnisz utrzyma nawet ciężkie, zaciemniające zasłony.

 

Karnisze – jakie są dostępne?

W naszej ofercie znajdziesz:

      klasyczne, pojedyncze lub podwójne karnisze, które sprawdzą się do wieszania zasłon i firanek na żabki oraz bez nich. Mogą być montowane w pomieszczeniach, w których sufit jest nieco oddalony od okna;

      nowoczesne karnisze szynowe, które montuje się bezpośrednio do sufitu. Są idealne do niskich pomieszczeń, ponieważ nie zajmują wiele miejsca. Można je łączyć i stworzyć długi karnisz, np. wzdłuż przeszklenia całej ściany w salonie. Po powieszeniu na nim zasłon zyskasz możliwość całkowitego osłonięcia się przed światłem zewnętrznym.

Zdecyduj się na karnisz, który pasuje zarówno do rozmiarów pomieszczenia, jak i do jego wystroju.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi gotowymi firankami i zasłonami oraz stworzenia idealnej dekoracji okna w Twoim domu!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz