Kabiny

Kabiny prysznicowe

 

Prysznic to ekonomiczna alternatywa dla wanny. Pozwala szybko się umyć bez marnowania dużej ilości wody. Przekłada się to na niższe rachunki za media, a także na korzyści dla środowiska. Zaletą tego rozwiązania są również kompaktowe wymiary. Prysznic zmieści się nawet w małej łazience w bloku, dlatego cieszy się coraz większą popularnością.

W odpowiedzi na tak duże zainteresowanie przygotowaliśmy szeroki wybór kabin w różnych rozmiarach i kształtach. Teraz możesz zamienić swoją wannę na wygodny prysznic, aby zaoszczędzić pieniądze oraz miejsce w łazience!

 

Kabiny prysznicowe – jakie wybrać?

Oferujemy kabiny prysznicowe:

      półokrągłe – są wystarczająco duże dla jednej osoby, a jednocześnie nie zabierają przestrzeni w pomieszczeniu;

      kwadratowe lub prostokątne – są dość obszerne, więc sprawdzą się, jeśli np. lubisz brać prysznic z drugą osobą,

      typu walk-in – mają tylko jedną ściankę, co przekłada się na bardzo minimalistyczny design; w tych kabinach nie ma drzwiczek, więc będą odpowiednie także dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Warto zadbać, żeby kabina prysznicowa nie zajmowała zbyt wiele miejsca, a jednocześnie zapewniała komfort kąpieli. Z nami to proste!

 

Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałą ofertą urządzeń sanitarnych, np. z umywalkami czy toaletami. Skompletuj z nami pełne wyposażenie do swojej łazienki!

 

  • Show Sidebar

Jest 224 produktów.

Aktywne filtry