Baterie łazienkowe

Bateria łazienkowa to niezbędny i mocno eksploatowany element armatury. Dlatego warto wybrać model, który będzie wygodny w codziennym użytkowaniu i wytrzymały. Jednocześnie należy zadbać, żeby bateria dobrze się prezentowała w połączeniu z umywalką.

Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy szeroki wybór baterii łazienkowych znanych marek. Oferujemy modele w różnych stylach i kolorach. Wybierz taki, który będzie idealnie pasować do wystroju Twojego pokoju kąpielowego!

 

Baterie łazienkowe – jakie są dostępne?

Oferujemy baterie łazienkowe do bidetu, umywalki, prysznica, wanny i pisuaru. Różnią się one nie tylko kształtem, ale także metodą montażu. Dostępne modele można zainstalować:

      natynkowo – montuje się je bezpośrednio do wyjść wody w ścianie; można łatwo je wymienić bez konieczności kucia płytek;

      podtynkowo – tego typu baterie wyglądają bardzo elegancko i minimalistycznie; gdy wybierzesz taki wariant, ze ściany będą wystawać wyłącznie uchwyt do regulowania temperatury oraz ciśnienia wody i wylewka;

      nablatowo lub „wolnostojąco” – są to modele przeznaczone do montażu przy umywalce bądź wannie; prezentują się bardzo nowocześnie.

Pamiętaj, że każdy z powyższych typów baterii wymaga wykonania instalacji w określony sposób. Dlatego wybierz armaturę, zanim hydraulik rozpocznie pracę.

 

Sprawdź również inne elementy wyposażenia łazienki, np. wanny i prysznice. Urządź z nami kompleksowo swoje mini SPA!

  • Show Sidebar

Jest 171 produktów.

Aktywne filtry